Szanowni Państwo!

Jest takie powiedzenie „Co dajesz światu, wraca do ciebie podwojone”. Wspieramy wszelkie działania proekologiczne,  pomagamy organizować i wspieramy imprezy turystyczne, konkursy fotograficzne. OWK „Marysieńka”, to obiekt przyjazny artystom i wspierający ich. W okresie międzywojennym Jarosławiec był bardzo modnym uzdrowiskiem nadmorskim, gdzie wypoczywało wielu malarzy. Gościł tu wiele razy znany ekspresjonista Karl Schmidt Rottluff, który utrwalił wiele widoków i scen rodzajowych wioski. Nasz Ośrodek znany jest z bardzo przystępnych cen i pysznego, domowego jedzenia. A dla artystów malarzy i rzeźbiarzy proponujemy ofertę specjalną, czyli „Wczasy za darmo”.

 1. Jesteś malarzem – artystą? Przywieź nam swoje prace i pozostaw je jako darowiznę, a my je umieścimy w pokojach i domkach, w których przyjmujemy kolonie i „Zielone Szkoły”. Dla wielu dzieci, to będzie piękny kontakt ze sztuką, a Tobie zaoferujemy nieodpłatne wczasy.

 2. Malujesz obrazy i chciałbyś takie obrazy malować nad morzem? Przyjedź ze sztalugami, maluj, a my zorganizujemy Ci spotkanie z kolonistami i wczasowiczami, którym opowiesz o swojej fascynacji. Namalowane obrazy umieścimy w Jadalni, Sali Dancingowej, na salach szkoleniowych...

 3. Zaproś swoich przyjaciół na plener malarski! Pomożemy zorganizować i zaproponujemy bardzo duże zniżki pobytowe :)

 4. Jesteś rzeźbiarzem? Przyjedź, rzeźbij w drewnie i pozostaw swoje prace w Ośrodku, aby koloniści i wczasowicze mieli kontakt ze Sztuką, a my zaproponujemy Ci nieodpłatny lub bardzo nisko płatny wypoczynek.

 5. Masz jakieś umiejętności budowlane lub ogrodowe i inne przydatne dla naszego OWK? Zaproponuj nam a my zaoferujemy Ci w zamian nieodpłatny pobyt wczasowy.

 StartStart.htmlshapeimage_1_link_0
 GaleriaGaleria/Galeria.htmlshapeimage_2_link_0
 Ofertaoferta.htmlshapeimage_3_link_0
 Zrób z nami biznesZrob_z_nami_biznes.htmlshapeimage_4_link_0
 Wczasy za darmoshapeimage_5_link_0
 OśrodekOsrodek.htmlshapeimage_6_link_0
 CennikCennik.htmlshapeimage_7_link_0
 KontaktKontakt.htmlshapeimage_8_link_0
 Przydatne linkiPrzydatne_linki.htmlshapeimage_9_link_0
 LokalizacjaLokalizacja.htmlshapeimage_10_link_0
 Program dla grupProgram_dla_grup.htmlshapeimage_11_link_0
 Pobyt prozdrowotnyPobyt_prozdrowotny.htmlshapeimage_12_link_0
 Dokumenty do pobraniaDokumenty_do_pobrania.htmlshapeimage_13_link_0
 PodziękowaniaPodziekowania.htmlshapeimage_14_link_0
 Weselawesela.htmlshapeimage_18_link_0
 Zielone Szkołyzieloneszkoly.htmlshapeimage_19_link_0
 Wczasy seniorawczasyseniora.htmlshapeimage_20_link_0
 Koloniekolonie.htmlshapeimage_21_link_0