Szanowni Państwo!

Jesteśmy prężnie rozwijającym się całorocznym ośrodkiem wczasowym, położonym w samym centrum polskiego wybrzeża Bałtyku, na     „Słonecznym Półwyspie”. Cały czas inwestujemy i polepszamy standard hotelowy oraz wzbogacamy naszą ofertę marketingową. Rocznie przez nasz obiekt „przewija” się około 96ooo wczasowiczów, korzystających z usług hotelowych, gastronomicznych i rekreacyjnych. OWK „Marysieńka”, to obiekt o powierzchni około 3,5 ha, z 3 budynkami hotelowymi oraz 70 bungalowami i domkami turystycznymi. Ponieważ obecnie w Polsce i Europie makroekonomiczna sytuacja biznesowa jest bardzo trudna dla przedsiębiorców – jesteśmy otwarci na wszelkie niekonwencjonalne rozwiązania pozwalające na „zrobienie dobrego interesu”.


 1. Wymiana barterowa - Prosimy o składanie nam wszelkich ofert wymiany barterowej w zakresie produktów i usług. Macie Państwo np. za dużo farby olejnej? Możecie zapłacić farbą za pobyt wczasowy wybranych przez Was osób. Produkujecie meble lub urządzenia sportowe? Każdą propozycję poważnie rozważymy!

 2. Oferty reklamy – Znajdujemy się przy głównej drodze przejazdowej Ustka – Darłowo i przy samym wjeździe do bardzo popularnej miejscowości uzdrowiskowej, jaką jest Jarosławiec. Możemy ustawiać wielkogabarytowe reklamy promujące Państwa usługi lub produkty.

 3. Promocja towarów i usług – Organizujemy wiele imprez rekreacyjnych i rozrywkowych, prowadzimy bardzo popularne imprezy dancingowe, posiadamy bogatą ofertę różnorodnych wczasów. Możemy na Państwa zlecenie zorganizować promocje alkoholi, produktów żywnościowych, ubrań, przedmiotów i usług. Jesteśmy kreatywni i możemy efektywnie zrealizować część kampanii reklamowej dla Państwa lub badań ankietowych.

 StartStart.htmlshapeimage_1_link_0
 GaleriaGaleria/Galeria.htmlshapeimage_2_link_0
 Ofertaoferta.htmlshapeimage_3_link_0
 Zrób z nami biznesshapeimage_4_link_0
 Wczasy za darmoWczasy_za_darmo.htmlshapeimage_5_link_0
 OśrodekOsrodek.htmlshapeimage_6_link_0
 CennikCennik.htmlshapeimage_7_link_0
 KontaktKontakt.htmlshapeimage_8_link_0
 Przydatne linkiPrzydatne_linki.htmlshapeimage_9_link_0
 LokalizacjaLokalizacja.htmlshapeimage_10_link_0
 Program dla grupProgram_dla_grup.htmlshapeimage_11_link_0
 Pobyt prozdrowotnyPobyt_prozdrowotny.htmlshapeimage_12_link_0
 Dokumenty do pobraniaDokumenty_do_pobrania.htmlshapeimage_13_link_0
 PodziękowaniaPodziekowania.htmlshapeimage_14_link_0
 Weselawesela.htmlshapeimage_18_link_0
 Zielone Szkołyzieloneszkoly.htmlshapeimage_19_link_0
 Wczasy seniorawczasyseniora.htmlshapeimage_20_link_0
 Koloniekolonie.htmlshapeimage_21_link_0